Online půjčky bez registru jsou rychlé půjčky poskytované převážně nebankovními společnostmi a různými soukromými investory. V článku se dozvíte veškeré informace o online půjčkách bez registru.

Kdo využije Online půjčky bez registru ?

Online půjčky bez registru využijí především lidé, kteří nemají čas a potřebují rychlé peníze. Nejlépe se žádostí online přes internet. Dále jsou to lidé, kteří se dostaly do registru dlužníků, protože se opoždovaly se splátkami svých dosavadních úvěrů či půjček. Do registru dlužníků je docela lehké se dostat, spletete například variabilní symbol a můžete se dostat do registru dlužníků.

Online půjčky bez registru přes internet

O online půjčky bez registru se žádá jednodušše přes internet. Najdete si stránky společnosti, od které si chcete půjčit a vyplníte na jejich stránkách formulář s názvem žádost o půjčku online. Za pár hodin vás bude kontaktovat obchodní zástupce a domluví se s vámi na celém dalším postupu.

Online půjčky bez registru – neprověřuje se registr dlužníků

Online půjčky bez registru jsou dobré také v tom, že při jejich poskytování není kontrolováno jestli jste nebo nejste v registru dlužníků. Většině nebankovních společností je to u této půjčky zcela jedna. Je však třeba si uvědomit, že když je půjčka poskytována téměř každému, tak určitě nemůže být nejlevnější. Nebankovní společnosti se prostě nějak musí ochráni před případným rizikem nesplácení půjčky. Proto je úvěr bez registru pak tak drahý.

Online půjčky bez registru a jejich nevýhody

Online půjčky bez registru mají především tyto hlavní nevýhody a možná rizika:

  • vysoký roční úrok
  • půjčka je poskytována nebankovními  společnostmi
  • často ručení na směnku