Půjčky bez prokazování příjmů jsou půjčky poskytováné bez toho, aniž by jste musely pomocí potvrzení o výši vašich příjmů dokazovat jaké jsou vaše oficiální příjmů. V článku se dozvíte více o půjčkách bez prokazování příjmů.

Pro koho jsou půjčky bez prokazování příjmů ?

Půjčky bez prokazování příjmů využijí především lidí, kteří mají buď nemají žádné oficiální příjmy, nebo jsou jejich oficiální příjmy. S vyšší oficiálních příjmů mají problém napříkla servírky a barmani, kterým tvoří velkou část mzdy dýška. Půjčky bez prokazování příjmů jsou však určené i lidem, kteří pracují na černo a nemohou tak potom institucím dokazovat výšši svých oficiálních příjmů. Někdy je využijí i podnikatelé či OSVČ, kteří využívají daňovou optimalizacei pomocí daňového paušálu.

Jak vysoké jsou půjčky bez prokazování příjmů ?

Půjčky bez prokazování příjmů jsou většinou poskytovány v nižší výši zhruba do 50 000 Kč. Každá společnost má však individuální podmínky. Půjčky bez prokazování příjmů jsou často jištěné směnkou, takže budete muset podepsat směnku. Někdy se těmto půjčkám říká i půjčky na op. Pokud by jste chtěli větší půjčku, tak většina nebankovních společností vyžaduje dokonce ručení nemovitostí.

Na co si dát pozor u půjčky bez prokazování příjmů ?

U půjčky bez prokazování příjmů je důležité si předně správně vybrat nebankovní společnost u které si tuto půjčku vezmu. U půjčky bez prokazování příjmů je dále velmi důležitý obsah samotné písemné smlouvy. Písemnou smlouvu si tedy vždy důkladně pročtěte a snažte se všemu porozumět. Pokud něčemu ve smlouvě nerozumíte, nebo si nejte jistí, tak radši smlouvu nepodepisujte.

Půjčky bez prokazování příjmů výhody

Půjčky bez prokazování příjmů mají především tyto hlavní výhody a přednosti:

  • půjčku získáte i lidé s malými příjmy
  • nemusíte nosit potvrzení o výši vašich příjmů
  • půjčka je rychle vyřízená